E shkuara e ‘errët’ e Bes Kallakut, kush ka qenë e dashura e tij para Xhensilës

E Shkuara E 'errët' E Bes Kallakut, Kush Ka Qenë E Dashura E Tij Para Xhensilës

E Shkuara E 'errët' E Bes Kallakut, Kush Ka Qenë E Dashura E Tij Para Xhensilës

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

E Shkuara E 'errët' E Bes Kallakut, Kush Ka Qenë E Dashura E Tij Para Xhensilës

Që prej fillimit të karierës së tyre artistike çifti Xhensila dhe Bes Kallaku duket se kanë qenë në krahët e njëri-tjetrit.

E Shkuara E 'errët' E Bes Kallakut, Kush Ka Qenë E Dashura E Tij Para Xhensilës

Para disa javësh ata kanë kurorëzuar lidhjen e tyre historike në martesë. Por me sa duket Besi ka diçka për të treguar nga ‘prapësitë e tij’.

E Shkuara E 'errët' E Bes Kallakut, Kush Ka Qenë E Dashura E Tij Para Xhensilës

I ftuar në emisionin ‘Xing’ me Ermal Mamaqin do të rrëfejë më shumë për prapaskenat e dasmës, largimin nga Portokallia, por edhe projektet e reja që ka ndër mend të nisë së shpejti. Besi nuk i ka shpëtuar as pyetjes nëse Xhensila ka qenë e dashuar e parë e tij.

E Shkuara E 'errët' E Bes Kallakut, Kush Ka Qenë E Dashura E Tij Para Xhensilës

“Harrove kur ishim bashkë?” – ia kthen Besi Ermalit me të qeshur duke i lënë të gjithë pa fjalë me batutën e radhës deh duke lënë të nënkuptohej se të dy aktorët fshehin diçka. Se çfarë mund të jetë mbetet të zbulohet vetëm të shtunën në Xing.

E Shkuara E 'errët' E Bes Kallakut, Kush Ka Qenë E Dashura E Tij Para Xhensilës