‘Dobësohu se ke vënë bark’ – i thotë Kate Middleton, princ Williamit ;)

'Dobësohu Se Ke Vënë Bark' - I Thotë Kate Middleton, Princ Williamit ;)

'Dobësohu Se Ke Vënë Bark' - I Thotë Kate Middleton, Princ Williamit ;)

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

'Dobësohu Se Ke Vënë Bark' - I Thotë Kate Middleton, Princ Williamit ;)

Tension në familjen mbretërore. Kate Middelton është inatosur me bashkëshortin e saj princin William.

'Dobësohu Se Ke Vënë Bark' - I Thotë Kate Middleton, Princ Williamit ;)

Gjithçka pasi dukesha e Cambridge, nuk duron dot faktin që William nuk është më në formë si dikur, pasi qysh kur janë transferuar në Londër, ka vënë pak bark.

'Dobësohu Se Ke Vënë Bark' - I Thotë Kate Middleton, Princ Williamit ;)

Kate është e fiksuar pas pamjes fizike dhe nuk e pranon dot faktin e lëshimit të të shoqit.

'Dobësohu Se Ke Vënë Bark' - I Thotë Kate Middleton, Princ Williamit ;)

“Atësia jo vetëm e ka bërë William të lodhur, por i ka dhuruar edhe disa kilogramë më shumë”, shkruajnë mediat angleze, duke cituar burime pranë Kate.

'Dobësohu Se Ke Vënë Bark' - I Thotë Kate Middleton, Princ Williamit ;)

Kjo pas transferimit nga rezidenca në Norfolk drejt Londrës, ku u zhvendosën pasi George filloi kopshtin.

'Dobësohu Se Ke Vënë Bark' - I Thotë Kate Middleton, Princ Williamit ;)

Pikërisht për t’i bërë qejfin Kate, Willianm është regjistruar në Chelsea Harbour Club, qendra sportive ekskluzive, e cila frekuentohej dikur edhe nga Lady Diana. /a.y/noa.al