Shtatzënia ka bërë ‘mrekulli’ me Amin, shikoni si është transformuar moderatorja

Shtatzënia Ka Bërë ‘mrekulli’ Me Amin, Shikoni Si është Transformuar Moderatorja

Shtatzënia Ka Bërë ‘mrekulli’ Me Amin, Shikoni Si është Transformuar Moderatorja

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Shtatzënia Ka Bërë ‘mrekulli’ Me Amin, Shikoni Si është Transformuar Moderatorja

Moderatorja dhe sipërmarrësja e njohur ka lajmëruar para disa javësh se është në pritje të ëmbël.

Shtatzënia Ka Bërë ‘mrekulli’ Me Amin, Shikoni Si është Transformuar Moderatorja

Amarda Toska menjëherë pas publikimit të lajmit se është në pritje të fëmijës së dytë ëshët treguar mjaft e rrezervuar me publikimet e saj.

Shtatzënia Ka Bërë ‘mrekulli’ Me Amin, Shikoni Si është Transformuar Moderatorja

Por këtë herë janë publikuar disa foto të sajnga parukeria ku duket më e bukur se kurrë më parë. Ami ëshët cilësuar gjithmonë si një nga femrat më të bukura të ekranit shqipar, por kjo shtatëzani i ka shtuar hijeshinë.

Shtatzënia Ka Bërë ‘mrekulli’ Me Amin, Shikoni Si është Transformuar Moderatorja

Menjëherë pas këtyre fotove të gjithë do të hamendësonin gjininë e fëmijës që ajo pret. Sipas disa parashikimeve që mund të bëjnë femrat dhe të mbetura nga koha e gjysheve thuhet se kur një femër zbukurohet gjatë shtatzënisë është në pritje të një djali.

Shtatzënia Ka Bërë ‘mrekulli’ Me Amin, Shikoni Si është Transformuar Moderatorja

Mos vallë Ami do të bëhet me dy djem.??

Shtatzënia Ka Bërë ‘mrekulli’ Me Amin, Shikoni Si është Transformuar Moderatorja

Çifti Ami dhe bashkëshorti i saj Ermal Mamamqi janë treguar mjaft entuziastë për këtë ndryshim në jetën e tyre.

Meqënëse ata kanë djalin e tyre Joel, Ermali në një intervistë të dhënë për mediat ka pohuar se do të dëshironin të ishte një vajzë. Por ende ata kanë dashur të mbajnë sekret gjininë e fëmijës.

Prej kohësh Ami është larguar nga ekrani duke iu përkushtuar biznesit të saj. Ajo është një nga ish moderatoret më të njohura dhe të suksesshme në shfaqjen e humorit ‘Portokalli’ dhe më pas në ‘Dance with the Stars’.
Pas kaq shumë kohësh larg ekranit të gjithë do ishin kuriozë të shikonin Amin të rikthehej.