Italianët zbarkojnë në Shkodër, tifozët e bëjnë Bonuçin t’ja plasë të qeshurës

Italianët Zbarkojnë Në Shkodër, Tifozët E Bëjnë Bonuçin T'ja Plasë Të Qeshurës

Italianët Zbarkojnë Në Shkodër, Tifozët E Bëjnë Bonuçin T'ja Plasë Të Qeshurës

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Italianët Zbarkojnë Në Shkodër, Tifozët E Bëjnë Bonuçin T'ja Plasë Të Qeshurës

Kombëtarja e Italisë ka zbarkuar, ashtu siç ishte paralajmëruar, rreth orës 17:30 në vendin tonë, pasi avioni u ul në aeroportin “Nënë Tereza”. Të gjitha ata që prisnin se katër herë kampionët e botës do të bënin një dalje “përshëndetëse” kanë mbetur të zhgënjyer, sepse autobusi në të cilin kishin hipur Bufon me shokë doli nga dalja “VIP” e aeroportit dhe u nis menjëherë në drejtim të qytetit të Shkodrës, ku sot në mbrëmje, në stadiumin “Loro Boriçi”, do të luajnë ndeshjen e fundit të Grupit G.

Italianët Zbarkojnë Në Shkodër, Tifozët E Bëjnë Bonuçin T'ja Plasë Të Qeshurës

Në aeroport kishin mbërritur disa dhjetëra tifozë e sportdashës shqiptarë, afro 50-60, që ëndërronin një foto me ndonjë prej kampionëve të Xhanpiero Ventura, por në fund më fatlumët kanë mundur vetëm që të kapin autobusin me xhama të errët që të largohej nga aeroporti, nën mbikëqyrjen e makinave dhe motorëve të shumtë të policisë, të të gjitha reparteve të ndryshme speciale.
Ndërkohë, në Shkodër, ata që kanë pritur italianët, në hyrjen e hotelit, kanë vënë në shënjestër mbi të gjitha Leonardo Bonuçin. Nëse tifozë të Milanit e kanë përshëndetur, mbrojtësi ka qeshur në mënyrë ironike edhe me disa juventinë të cilët e kanë ngacmuar, duke i thirrur emrin e skuadrës së tyre të zemrës./360grade.al

Italianët Zbarkojnë Në Shkodër, Tifozët E Bëjnë Bonuçin T'ja Plasë Të Qeshurës

Italianët Zbarkojnë Në Shkodër, Tifozët E Bëjnë Bonuçin T'ja Plasë Të Qeshurës

Italianët Zbarkojnë Në Shkodër, Tifozët E Bëjnë Bonuçin T'ja Plasë Të Qeshurës
Italianët Zbarkojnë Në Shkodër, Tifozët E Bëjnë Bonuçin T'ja Plasë Të Qeshurës