Sara sapo postoi foton më të bukur të djalit me Ledionin

Sara Sapo Postoi Foton Më Të Bukur Të Djalit Me Ledionin

Sara Sapo Postoi Foton Më Të Bukur Të Djalit Me Ledionin

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Sara Sapo Postoi Foton Më Të Bukur Të Djalit Me Ledionin

Prindërit e rinj Sara dhe Ledioni duket se janë të magjepsur nga djali i tyre i vogël, London. Ata gjatë gjithë kohës, postojnë foto në rrjetet sociale së bashku me dashurinë e tyre më të madhe.Çifti për momentin po shijon pushimet në Venecia, nga ku kanë postuar foton më të bukur të Ledionit me djalin. London shfaqet aq i qeshur në këtë foto teksa mbahet në krahë nga babai i tij, Ledioni.Edhe babi Ledioni në fakt është po aq i lumtur pasi mban në duar gjënë më të shtrenjtë në jetën e tij. Në këtë foto bie sërish në sy ngjashmëria që London ka me të atin, por gjithashtu nga buzëqeshja dhe sytë na kujton të ndjerin Dritan Hoxhën, gjyshin e tij.

Sara Sapo Postoi Foton Më Të Bukur Të Djalit Me Ledionin

Sara Sapo Postoi Foton Më Të Bukur Të Djalit Me Ledionin

Sara Sapo Postoi Foton Më Të Bukur Të Djalit Me Ledionin
Sara Sapo Postoi Foton Më Të Bukur Të Djalit Me Ledionin
Sara Sapo Postoi Foton Më Të Bukur Të Djalit Me Ledionin