Rama s’heq dorë, edhe në takimin me Kryeministrat e Ballkanit Perëndimor shkon me atlete

Rama S’heq Dorë, Edhe Në Takimin Me Kryeministrat E Ballkanit Perëndimor Shkon Me Atlete

Rama S’heq Dorë, Edhe Në Takimin Me Kryeministrat E Ballkanit Perëndimor Shkon Me Atlete

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Rama S’heq Dorë, Edhe Në Takimin Me Kryeministrat E Ballkanit Perëndimor Shkon Me Atlete

Kryeministri Edi Rama, pavarësisht kritikave dhe komenteve të shumta, nuk heq dorë nga atletet e bardha.

Rama S’heq Dorë, Edhe Në Takimin Me Kryeministrat E Ballkanit Perëndimor Shkon Me Atlete

Ai tërhoqi vëmendjen disa javë më parë, ku në takime të nivelit ndërkombëtar u shfaq me atlete të bardha.

Rama S’heq Dorë, Edhe Në Takimin Me Kryeministrat E Ballkanit Perëndimor Shkon Me Atlete

Por kështu ka bërë edhe ditën e sotme, në vilën qeveritare në Durrës, gjatë pritjes së Kryeministrave të shteteve të Ballkanit Perëndimor.

Rama S’heq Dorë, Edhe Në Takimin Me Kryeministrat E Ballkanit Perëndimor Shkon Me Atlete

Rama u shfaq me kostum ngjyrë të kaltër në gri, por siç prej kohësh ka bërë në takime të nivelit të lartë, kostumin e shoqëroi me atlete sporti.Ishte kjo mënyra në të cilën ai priti sot Isa Mustafën Kryeministrin e Kosovës, Zoran Zaev i Maqedonisë, atë të Malit të Zi Dushko Markoviç, kryeministren e Serbisë Ana Brnabiç, kryetarin e Këshillit të ministrave të Bosnje dhe Hercegovinës Denis Zvizdiç, si dhe komisionarin Johannes Hahn dhe Cyril Muller dhe Zëvendës Presidenti i Bankës Botërore për Evropën dhe Azinë Qendrore.

Rama S’heq Dorë, Edhe Në Takimin Me Kryeministrat E Ballkanit Perëndimor Shkon Me Atlete

2 thoughts on “Rama s’heq dorë, edhe në takimin me Kryeministrat e Ballkanit Perëndimor shkon me atlete”

Comments are closed.