Rike Roçi mund të bëhet shumë shpejt..këngëtare!!

Rike Roçi Mund Të Bëhet Shumë Shpejt..këngëtare!!

Rike Roçi Mund Të Bëhet Shumë Shpejt..këngëtare!!

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Rike Roçi Mund Të Bëhet Shumë Shpejt..këngëtare!!

Modelja Rike Roçi, njëkohësisht ish-konkurrente e Big Brother para disa muajsh bëri xhiron e internetit me fotot me dekolte në stadium, foto të cilat i dhanë asaj dhe shoqes së ngushtë titullin e tifozeve më të zjarrta.Fama që mori, e riktheu sërish në qëndër të vëmëndjes modelen, sikundër gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother. Ajo më pas u përfol për një lidhje me një biznesmen të cilën edhe e ka konfirmuar vet.

Rike Roçi Mund Të Bëhet Shumë Shpejt..këngëtare!!

Sot, Rike, ka publikuar një video në një studio muzikore e cila ka ngjallur ‘dyshime’ se modelja shumë shpejt mund t’i përkushtohet edhe këngës.

Rike Roçi Mund Të Bëhet Shumë Shpejt..këngëtare!!

Rike Roçi Mund Të Bëhet Shumë Shpejt..këngëtare!!

Rike Roçi Mund Të Bëhet Shumë Shpejt..këngëtare!!
Rike Roçi Mund Të Bëhet Shumë Shpejt..këngëtare!!