Zajmina Vasjari shtatzënë, ja si duket ajo

Zajmina Vasjari Shtatzënë, Ja Si Duket Ajo

Zajmina Vasjari Shtatzënë, Ja Si Duket Ajo

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Zajmina Vasjari Shtatzënë, Ja Si Duket Ajo

Zaimina Vasjari, një nga këngëtaret më të njohura shqiptare e ndër më të komentuarat, ka qënë prej më shumë se 10 vitesh në një lidhje me një biznesmen shqiptar. Pas një ndarjeje që zgjati vetëm pak muaj, ata udhëtuan drejt Maldiveve ku bukuroshja mori propozimin romantik të martesës.Ndërkohë rreth 1 muaj më parë u zbulua se Zaimina ishte në pritje të ëmbël të një fëmije, një bekim për të dhe partnerin e saj. Pa këtij lajmi ish-Miss Shqipëria mbajti një lloj heshtjeje në rrjetet sociale, të paktën deri më sot…Ajo ka postuar një foto ku duket sensuale dhe tërheqëse në një vend bregdetar, por ende nuk duket një bark i rrumbullakosur.

Zajmina Vasjari Shtatzënë, Ja Si Duket Ajo

Zajmina Vasjari Shtatzënë, Ja Si Duket Ajo

Zajmina Vasjari Shtatzënë, Ja Si Duket Ajo
Zajmina Vasjari Shtatzënë, Ja Si Duket Ajo
Zajmina Vasjari Shtatzënë, Ja Si Duket Ajo