Xhensila Myrtezaj publikon këngën e re

Xhensila Myrtezaj Publikon Këngën E Re

Xhensila Myrtezaj Publikon Këngën E Re

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Xhensila Myrtezaj Publikon Këngën E Re

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj sapo ka publikuar këngën e saj më të re.

Xhensila Myrtezaj Publikon Këngën E Re

Ajo vjen në një bashkëpunim me këngëtarin dhe njëkohësisht autorin e këngës, Irken Hyka. ‘Si të jem mirë’ është titulli i këngës që Xhensila e ka shoqëruar me një videoklip shumë veror, por ndryshe nga herët e tjera kënga është një baladë. /Gazeta Express/

Xhensila Myrtezaj Publikon Këngën E Re

Xhensila Myrtezaj Publikon Këngën E Re

Xhensila Myrtezaj Publikon Këngën E Re
Xhensila Myrtezaj Publikon Këngën E Re