Momente te bukura nga dasma e Turjan Hyskës , me Orindën

Momente Te Bukura Nga Dasma E Turjan Hyskës , Me Orindën

Momente Te Bukura Nga Dasma E Turjan Hyskës , Me Orindën

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Momente Te Bukura Nga Dasma E Turjan Hyskës , Me Orindën

Mbrëmjen e kaluar modetarori i njohur Turjan Hyska dhe këngëtarja Orinda Huta kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre të dashurisë 10-vjeçare.Të shumtë ishin personazhet e njohur që uruan çiftin simpatik. Madje disa prej tyre ishin edhe të ftuar në dasmën e tyre të organizuar në periferi të Tiranës.

Momente Te Bukura Nga Dasma E Turjan Hyskës , Me Orindën

Por sot në fakt, një mik i Turit por edhe një figurë e rëndësishme e politikës shqiptare ka uruar çiftin e sapomartuar. Erion Braçe ka këto fjalë për Turin, dhe martesën e tij me Orindën.

Momente Te Bukura Nga Dasma E Turjan Hyskës , Me Orindën

Ky cuni-Turi,
është një mik i mirë!

Momente Te Bukura Nga Dasma E Turjan Hyskës , Me Orindën

Televiziv patjetër, i zoti në punën e tij,
por pa fund modest, krijues, kritik, paqësor,
parimor, i rehatshëm, i hareshëm!

Momente Te Bukura Nga Dasma E Turjan Hyskës , Me Orindën

Çik nga Berati!

Momente Te Bukura Nga Dasma E Turjan Hyskës , Me Orindën

Dje kishte ditën e tij më të mirë,
u bë dy e u lidh gonxhe, siç donte, deshën!

Tani jetoni të lumtur!!
A pooo;
Qeshni! S’jeni ju pa qeshur!