Merr kërcënime nga Rusia sepse “BonBon” është në shqip, Era Istrefi nuk udhëton fare për koncertin n

Merr Kërcënime Nga Rusia Sepse “BonBon” është Në Shqip, Era Istrefi Nuk Udhëton Fare Për Koncertin N

Merr Kërcënime Nga Rusia Sepse “BonBon” është Në Shqip, Era Istrefi Nuk Udhëton Fare Për Koncertin N

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Merr Kërcënime Nga Rusia Sepse “BonBon” është Në Shqip, Era Istrefi Nuk Udhëton Fare Për Koncertin N

Në Moskë nga sot fillon festivali Evropa Plus me performanca “live” ku është pritur të performojnë katër këngëtare shqiptare.

Merr Kërcënime Nga Rusia Sepse “BonBon” është Në Shqip, Era Istrefi Nuk Udhëton Fare Për Koncertin N

Megjithatë, në mesin e këngëtareve performuese që është pritur të performojnë ishte edhe Era Istrefi, por në momentin e fundit ajo e ka anuluar këtë performancë.

Merr Kërcënime Nga Rusia Sepse “BonBon” është Në Shqip, Era Istrefi Nuk Udhëton Fare Për Koncertin N

Kështu mësojnë burimet e Telegrafit, të cilat precizojnë se Era nuk ka udhëtuar fare për në Rusi pas rekomandimeve të institucioneve të sigurisë.

Merr Kërcënime Nga Rusia Sepse “BonBon” është Në Shqip, Era Istrefi Nuk Udhëton Fare Për Koncertin N

Performanca e Erës të këngëve në gjuhën shqipe dhe udhëtimi e prezantimi si shtetase e Kosovës ka nxitur kërcënime ndaj këngëtares, e cila nuk ka udhëtuar fare për shkaqe sigurie pas rekomandimeve të institucioneve të sigurisë.

Merr Kërcënime Nga Rusia Sepse “BonBon” është Në Shqip, Era Istrefi Nuk Udhëton Fare Për Koncertin N

Tashmë në Moskë gjenden Bebe Rexha dhe Dua Lipa, teksa pritet që të performojë edhe Arilena Ara, gjithnjë nëse ajo ia del që pa problem të arrijë në shtetin rus.

Merr Kërcënime Nga Rusia Sepse “BonBon” është Në Shqip, Era Istrefi Nuk Udhëton Fare Për Koncertin N

Era Istrefi është duke punuar në projektin e ri të saj i cili lansohet më 25 gusht në bashkëpunim me superyllin e hip hopit, French Montana.