Kryeministri Edi Rama shkon në studion e prezantueses shqiptare, na vërteton diçka për të

Kryeministri Edi Rama Shkon Në Studion E Prezantueses Shqiptare, Na Vërteton Diçka Për Të

Kryeministri Edi Rama Shkon Në Studion E Prezantueses Shqiptare, Na Vërteton Diçka Për Të

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Kryeministri Edi Rama Shkon Në Studion E Prezantueses Shqiptare, Na Vërteton Diçka Për Të

Qesh kush qesh i fundit. Kur shumica e programeve televizive janë mbyllur, një prej tyre që ka rezistuar në këtë sezon arrin të ketë të ftuar Kryeministrin Edi Rama.Megjithëse është një emision argëtues dhe Ramën e shohim shumë rrallë në këto formate, Kryeministri ka pranuar ftesën për të qenë në programin e Arjola Shehut në Intv. Programi "Tek unë" ka puntatën e fundit të sezonit dhe në të do të jetë i ftuar Edi Rama, i cili e ka regjistruar tashmë bisedën me moderatoren elegante.Puntata e fundit "Tek Une"… Cfare te them per kete foto??? Nder dhe privilegj qe studion time e vizitoi Kryeministri i Shqiperise, z. Edi Rama! Faleminderit qe me dhuruat nje interviste shume te vecante! Shihemi te shtunen, ora 15:00", ka shkruar Arjola në profilin e saj zyrtar.

Kryeministri Edi Rama Shkon Në Studion E Prezantueses Shqiptare, Na Vërteton Diçka Për Të

Nga fotoja vërtetojmë edhe një herë gjatësinë prej modeleje të prezantueses, përderisa nuk shfaq një diferencë shumë të madhe pranë 198 centimetrave të Ramës.Sakaq Edi Rama mban në dorë një libër, që do e shohim vetëm të shtunën nëse është një dhuratë për Arjolën, apo një dhuratë që ajo dhe Intv i ka bërë Kryeministrit.

Kryeministri Edi Rama Shkon Në Studion E Prezantueses Shqiptare, Na Vërteton Diçka Për Të

Kryeministri Edi Rama Shkon Në Studion E Prezantueses Shqiptare, Na Vërteton Diçka Për Të

Kryeministri Edi Rama Shkon Në Studion E Prezantueses Shqiptare, Na Vërteton Diçka Për Të
Kryeministri Edi Rama Shkon Në Studion E Prezantueses Shqiptare, Na Vërteton Diçka Për Të