Enca Haxhia

Enca Haxhia

Enca Haxhia

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Enca Haxhia

Enca nuk është se prodhon këngë artistike, dhe as nuk shquhet për potencën e saj vokale.

Enca Haxhia

Këngëtarja e njohur Shqipëria, njihet për skenat e saj provokative dhe aspak të hijshme që i realizon në performanca të ndryshme.

Enca Haxhia

Profilet e saj sociale, janë të stërmbushura me foto seksi, duke reklamuar pa masë të pasmet ose gjoksin e saj, dhe jo rrallë herë duke i zmadhuar ose ngushtuar me programe photoshop-i.

Enca Haxhia

Këngët e saj janë tipike degjeneruese, dhe jo rastësisht japin mesazhe negative- shkruan Indeksonline.

Enca Haxhia

Ditë më parë ajo lansoi këngën e saj më të re “ Ciao”, me anë të së cilës bënë thirrje për të marrë ‘bari’.

Enca Haxhia

Moj Enca, je shembulli më i keq i mundshëm, turp të kesh!

Largoi kilogramët e tepërt dhe bëhu paksa krijuese e këngëve më normale. /Indeksonline/