Beyonce me minifund vetëm pak kohë pas lindjes së binjakëve

Beyonce Me Minifund Vetëm Pak Kohë Pas Lindjes Së Binjakëve

Beyonce Me Minifund Vetëm Pak Kohë Pas Lindjes Së Binjakëve

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Beyonce Me Minifund Vetëm Pak Kohë Pas Lindjes Së Binjakëve

Ka vetëm një muaj që ka sjellë në jetë binjakët, dhe Beyonce duket në super formë. Diva e muzikës pop është fotografuar së bashku me bashkëshortin e saj, reperin Jay Z teksa ishin duke shkuan në një party.35- vjeçarja dukej e mrekullueshme, dhe ajo që tërhoqi më shumë vëmendje ishte fakti që nuk kishte kishte humbur linjat e saj pothuajse perfekte.

Beyonce Me Minifund Vetëm Pak Kohë Pas Lindjes Së Binjakëve

Ajo kishte veshur një fustan të shkurtër pastel, e një palë sandale me takë shumë të lartë të "Giuseppe Zanotti". Ndoshta kanë qenë takat e larta, dhe arsyeja se përse Jay X është fotografuar duke e kapur gjithmonë nga krahu teksa ecnin së bashku.Uh po kjo ishte. Në përfundim të party-t, Beyonce i ka ndërruar sandale, dhe ka vijuar të ecë normalisht, pa pasur nevojën e bashkëshortit.

Beyonce Me Minifund Vetëm Pak Kohë Pas Lindjes Së Binjakëve

Beyonce Me Minifund Vetëm Pak Kohë Pas Lindjes Së Binjakëve

Beyonce Me Minifund Vetëm Pak Kohë Pas Lindjes Së Binjakëve
Beyonce Me Minifund Vetëm Pak Kohë Pas Lindjes Së Binjakëve