Nuk ikni dot nga ‘shpirti binjak’ – ta dini :P :P :)

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

shpirti binjak, nese e gjeni shtrengojeni fort e mos e leshoni 🙂
Kot e sforcon edhe zemrën edhe mendjen. Me shpirtin binjak mund të realizoni lidhje direkte në momentin e takimit.Aq të fortë që bëhet e pashpjegueshme dhe e papërshkruar. Ai është personi i cili ju kupton dhe lidhet me ju në çdo aspekt, në çdo nivel

Ku shkon shpirti ynë kur ëndërrojmë? Ky sekret nga lashtësia do t’ju drithërojë

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Pershendetje miq pasi te keni ndjekur videon ju ftoj te beni subscribe per te tjera video ne vazhdim, ne lidhje me thashethemet dhe te rejat me te fundit nga bota e showbizit dhe jo vetem.

Vrasja e gjykatëses/ Ish-bashkëshorti rrëfen arsyen pas krimit makabër: ‘Jam penduar’

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Sa keq!!Histori qe te fusin tmerrin!

Ledina Ҫelo para 16 viteve, ja çfarë bënte këngëtarja e njohur

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Yll ke qene dhe mbetesh Ledina!!

Modelja shqiptare zbulon ‘grabitësen’ e karrocës së djalit: Ja çfarë i punon

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

po c'e do karrocën ajo !!

Fejohet Elsamedi dhe Fjorentina?? Dyshja e njohur ‘plas bombën’ :)

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Opoo me fejesa e martesa qofshim 🙂

Kërcenohet Ballist Morina.. ja nga kush … :(

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Pershendetje miq pasi te keni ndjekur videon ju ftoj te beni subscribe per te tjera video ne vazhdim, ne lidhje me thashethemet dhe te rejat me te fundit nga bota e showbizit dhe jo vetem.

‘Mos më lër fëmijët jetimë’: Thirrja rrënqethëse e gjykatëses së ekzekutuar nga bashkëshorti

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Vazhdon serish krimi dhe dhuna ndaj gjinise me delikate e me te pambrojtur, femrave!!
Deri kur ???

Prej vitesh e ka mbajtur të fshehur, a e dini kush është burri i Artiola Toskës?

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Pershendetje miq pasi te keni ndjekur videon ju ftoj te beni subscribe per te tjera video ne vazhdim, ne lidhje me thashethemet dhe te rejat me te fundit nga bota e showbizit dhe jo vetem.

I hedh një sy fotos së fëmijërisë, ajo që sheh në sfond e lë “gojëhapur”

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Nuk thonë kot që rastësia është “mbret i botës”.

Kjo frazë i përshtatet më së miri historisë së Nick, i cili një ditë duke parë një foto të fëmijërisë me vëllezërit e tij, bën një zbulim të pëbesueshëm.

Fotografia tregon atë së bashku me vëllezërit e tij duke luajtur në rërë por pas tij ndodhet një vajzë e vogël.

Nick nuk arrin tu besojë dot syve kur sheh që vajza e vogël është vajza me të cilën do të martohet më vonë.

Që të dy, Nick Wheeler e Aimee Maiden, ndodhen disa metra larg të përjetësuar në fotografi.

Në të vërtetë familjet e tyre jetonin 65 kilometra larg dhe ka qenë rastësi që të dyja palët kanë kaluar pushimet e tyre, në të njëjtin vit, në Mousehole, të Britanisë së Madhe.

Dy dekada më pas, dy fëmijët të cilët nuk njiheshin, por që rastësisht ishin shumë afër në plazh, u bënë burrë dhe grua.

Një shenjë e fatit? Nuk e dimë por ngelet një rastësi e bukur./a.k/noa.al/