Aktorët e ‘Portokalli’ bëhen krushq papritur :)

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Pershendetje miq pasi te keni ndjekur videon ju ftoj te beni subscribe per te tjera video ne vazhdim, ne lidhje me thashethemet dhe te rejat me te fundit nga bota e showbizit dhe jo vetem.

Turjan HYska, Orinda Huta dhe Leopardi :)

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Në qoftë se po pyesni veten se kur do të kthehen Turi dhe Orinda, duhet të prisni edhe pak pasi muaji i tyre i ëmbël i mjaltit jo vetëm që nuk ka ndërmend të mbarojë, por po u rezervon surpriza nga të bukurat dhe të guximshmet. Çifti simpatik i moderatorëve aq shumë dashur për teleshikuesit po shijojnë deri në çmenduri ditët si të porsamartuar duke provuar eksperienca të reja, por edhe duke na habitur me disa zgjedhje të tyre. Fillimisht Turi do të na habiste të gjithë me ndryshimin e modelit të flokëve, duke u shndërruar në tullac, për të vijuar më pas me ankesat se bashkëshortja e tij po ''e shfrytëzonte si fotografin e saj personal dhe deri tek dhuratat e pazakonta të para disa ditëve, por nuk mbaron me kaq. Përveçse po mësojnë nga kultura tajlandeze dhe po provojnë eksperienca të reja, sot çifti ka realizuar edhe foton që jo të gjithë do të guxonin ta bënin. Ata kanë pozuar me një leopard dhe mesa duket janë miqësuar me të pasi në foto shihen ulur pranë tij. "Proverb tajlandez-"Tigri, tigri por shqiptari bën kërdinë", shkruan Turi me humor krah fotos së postuar në Instagram duke sqaruar në komente që nuk i dilte bukur proverbi me "leopard".

Nuk duron më banorja e big brother, e ka nga vapa :P :)

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Pershendetje miq pasi te keni ndjekur videon ju ftoj te beni subscribe per te tjera video ne vazhdim, ne lidhje me thashethemet dhe te rejat me te fundit nga bota e showbizit dhe jo vetem.

Avokati ngacmon vajzën …

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Pershendetje miq pasi te keni ndjekur videon ju ftoj te beni subscribe per te tjera video ne vazhdim, ne lidhje me thashethemet dhe te rejat me te fundit nga bota e showbizit dhe jo vetem.

20 Vjecarja denoncon të fejuarin e dhunonte seksualisht prej disa muajsh!!

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Pershendetje miq pasi te keni ndjekur videon ju ftoj te beni subscribe per te tjera video ne vazhdim, ne lidhje me thashethemet dhe te rejat me te fundit nga bota e showbizit dhe jo vetem.

Situatë alarmante në Shqipëri!! Ja nga se !!

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Pershendetje miq pasi te keni ndjekur videon ju ftoj te beni subscribe per te tjera video ne vazhdim, ne lidhje me thashethemet dhe te rejat me te fundit nga bota e showbizit dhe jo vetem.

Ja si mashtrohet me fotot në instagram

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Pershendetje miq pasi te keni ndjekur videon ju ftoj te beni subscribe per te tjera video ne vazhdim, ne lidhje me thashethemet dhe te rejat me te fundit nga bota e showbizit dhe jo vetem.

Turjan Hyska është bërë “pishman “që është martuar… ai ka vendosur të bëhet ‘murg’

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Pershendetje miq pasi te keni ndjekur videon ju ftoj te beni subscribe per te tjera video ne vazhdim, ne lidhje me thashethemet dhe te rejat me te fundit nga bota e showbizit dhe jo vetem.

Vizatimet e mbesës zbulojnë ngacmimet seksuale Burg për gjyshin nga Vora

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Pershendetje miq pasi te keni ndjekur videon ju ftoj te beni subscribe per te tjera video ne vazhdim, ne lidhje me thashethemet dhe te rejat me te fundit nga bota e showbizit dhe jo vetem.

Do pendoheni! Këngëtarja e famshme kthehet tek Noizy dhe kërcënon ish bashkëpunëtorët

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Pershendetje miq pasi te keni ndjekur videon ju ftoj te beni subscribe per te tjera video ne vazhdim, ne lidhje me thashethemet dhe te rejat me te fundit nga bota e showbizit dhe jo vetem.