Veliaj i ka mahnitur të gjithë me vogëlushin në foto, por ai është një bebe VIP

Veliaj I Ka Mahnitur Të Gjithë Me Vogëlushin Në Foto, Por Ai është Një Bebe VIP

Veliaj I Ka Mahnitur Të Gjithë Me Vogëlushin Në Foto, Por Ai është Një Bebe VIP

Patent Money For Patent Attorney Streaming video selection system and method
Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Veliaj I Ka Mahnitur Të Gjithë Me Vogëlushin Në Foto, Por Ai është Një Bebe VIP

Gjatë ditës së sotme Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka publikuar në profilin e tij në Instagram një foto ku shfaqet së bashku me një beb në krahë, ndërkohë që në sfond është Sahati i Tiranës.
Kjo foto mjaft e ëmbël është koemntuar mjaft në rrjete sociale, por ajo që nuk dihej është se vogëlushi në foto është një bebe vip. Ky imazh i Kryebashkiakut është realizuar gjatë dasmës së gazetares Elona Duro, në të cilën Veliaj i ka kurorëzuar në martesë në Tarracën e Bashkisë.

Veliaj I Ka Mahnitur Të Gjithë Me Vogëlushin Në Foto, Por Ai është Një Bebe VIP

Ndërkohë vogëlushi ështo Kroi Art Dudushi, djali i modetarorit Alban Dudushi dhe partneres së tij Bieta Sulo. Prindërit nuk e kishin publikuar ende të plotë portretin e vogëlushit të tyre, por mesa duket për diçka të tillë u kujdes gjatë ditës së sotme Veliaj./Gazeta Express/

Veliaj I Ka Mahnitur Të Gjithë Me Vogëlushin Në Foto, Por Ai është Një Bebe VIP

Veliaj I Ka Mahnitur Të Gjithë Me Vogëlushin Në Foto, Por Ai është Një Bebe VIP

Veliaj I Ka Mahnitur Të Gjithë Me Vogëlushin Në Foto, Por Ai është Një Bebe VIP
Veliaj I Ka Mahnitur Të Gjithë Me Vogëlushin Në Foto, Por Ai është Një Bebe VIP